Emlak Konut'a yeni genel müdür

17 Temmuz 2018
Emlak Konut'a yeni genel müdür

Emlak Konut GYO'nun yeni genel müdürü koltuğuna Hakan Gedikli oturdu.

Eski Genel Müdürü Murat Kurum'un bakan Çevre ve Şehircilik Bakanı olarak atanması sonrası boş kalan görev yeni bir isime verildi. Şirket tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklama şu şekilde:

"Sn.Murat KURUM'un istifası ile boşalan Genel Müdürlük görevine şirketimizde Genel Müdür Yardımcısı (Teknik) olarak görev yapan Sn. Hakan GEDİKLİ'nin atanmasına, Boşalan Yönetim Kurulu Üyeliğine, TTK.'nun 315.madde 1. fıkrası gereği Sn.Hakan GEDİKLİ'nin ilk genel kurul toplantısının tasvibine sunulmak üzere atanmasına karar verilmiştir."

Hakan Gedikli Kimdir?

Hakan Gedikli, 1975 yılı Trabzon doğumlu. 1994 yılında Zonguldak Mehmet Çelikel Lisesin’den, 2000 yılında da Karadeniz Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeodezi ve Fotogrameti Bölümünden mezun oldu.

2000 – 2006 yılları arasında Sultanbeyli Belediyesi’ nde çeşitli kademelerde görev yaptı.

2006 – 2018 yılları arasında Emlak Konut GYO A.Ş.’ nde, sırasıyla, Etüd Proje Müdürü, Emlak ve Planlama Müdürü, Emlak ve Planlama Daire Başkanı ve Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı.

Yüksek lisansını Okan Üniversitesi Kentsel Dönüşüm alanında tamamlayan Gedikli, gayrimenkul değerleme uzmanıdır.

16.07.2018 tarihinden itibaren de Emlak Konut GYO A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür olarak atanarak görevine başladı.

Netyerim.Net

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin;